Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Zielona Góra – EKO-TRANS

Coraz większą uwagę zaczynamy przykładać do dbania o nasze środowisko naturalne, nie tylko na skalę światową, ale przede wszystkim w ramach naszych codziennych czynności, które z pozoru nieistotne mogą wnieść wiele dobrego w perspektywie na przykład całego miasta czy kraju. Dlatego posiadając dom wolnostojący, bliźniak czy inną własną nieruchomość wolnostojącą i gromadząc ścieki w postaci szamba warto zadbać o to, aby i ono było przyjazne naszemu środowisku. Jednymi z najpopularniejszych, proekologicznych szamb są szamba betonowe, które dzięki wysokiej jakości wykonania i niezwykłej trwałości są jednymi z najchętniej wybieranych.

Do wyboru mamy kilka głównych rodzajów w zależności od nieczystości, a także przeznaczenia szamba. Najczęściej wybierane to standardowe, o najprostszej budowie szambo jednokomorowe. Pozostałe to szamba dwukomorowe oraz wielokomorowe, które są zazwyczaj większe niż szamba jednokomorowe i każde z nich może służyć do innych celów, jak na przykład zwykły zbiornik na gnojowicę albo deszczówkę czy jako przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Każde szamba betonowe bez względu na wielkość i rodzaj są dostarczane przez firmę Eko-Trans na tereny całego miasta Zielona Góra, umieszczane we wcześniej przygotowanym przez nas wykopie, zaopatrzone w niezbędne dokumenty jak chociażby projekt techniczny, atest higieniczny, deklaracja zgodności i dwuletnia gwarancja. W standardowym wyposażeniu każdego szamba betonowego jest dodatkowo betonowa pokrywa, kominek i właz betonowy w ilości zależnej od ilości komór. Należy również pamiętać, że zbiorniki betonowe są zdecydowanie lepsze niż zbiorniki wykonane z PCV nie tylko pod względem ekologiczności, ale również bezpieczeństwu użytkownika, bez ryzyka uszkodzenia pod wpływem ciężaru ziemi czy uszkodzeń mechanicznych.

Jeżeli zatem zastanawiają się Państwo jaki zbiorniki będzie najlepszym rozwiązaniem prosimy o kontakt z firmą Eko- Trans, która fachowo wszystko wytłumaczy, a także zaproponuje odpowiedni dla Państwa produkt.

Kontakt

504 154 591