Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Wrocław – EKO-TRANS

Decyzja o zakupie szamba betonowego czy nawet szamba wykonanego z PCV wydawałaby się niedużym problemem. Jednak nie zawsze tak jest ponieważ nadal wielu producentów i monterów takich zbiorników jest zwyczajnie nieuczciwych lub po prostu nierzetelnych. Jednak zdarzają się firmy, które wykonują zbiorniki dobrej jakości, w pełnej zgodzie z normami i projektami jak firma Eko- Trans, której miejscem działalności jest także Wrocław.

Zbiornik wykonany zgodnie z normą upewni nas o swojej nieprzepuszczalności i odpowiedniej trwałości, a zarazem pozbawi problemów wynikających z niewłaściwego zamontowania szamba i uniknięcia problemów związanych ze szczelnością zbiornika. Należy pamiętać, aby projekt taki był dobrze przygotowany pod kątem wszystkich aspektów konstrukcyjnych, a także posiadał odpowiedni atest urzędu budowlanego. To zagwarantuje nam nie tylko bardzo dużą skuteczność, ale również profesjonalne podejście do montażu szamba. Wszystkie szamba betonowe oraz te wykonane z innych materiałów muszą posiadać niezbędne certyfikaty gwarantujące wysoką jakość wykonania. W przypadku braku certyfikatów możemy być posądzeni o budowę nielegalnego zbiornika. Ważnym aspektem jest także montaż zbiornika. Odpowiednie osadzenie szamba jest ważne zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i geologicznym. Nawet niewielkie przesunięcie gruntu może spowodować zniszczenie zbiornika. Oczywiście w miastach takich jak Wrocław ruchy gruntów są zdecydowanie mniejsze, niż w niektórych regionach naszego kraju, co nie oznacza wcale, że takowe nie występują wcale.

Firma Eko- Trans jako firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się budową nowoczesnych i ekologicznych zbiorników betonowych, które są najtańszym i najlepszym sposobem na gromadzenie nieczystości płynnych działa na terenie całego kraju, a przede wszystkim na terenie miasta Wrocław zapewniając transport i montaż. Dlatego jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem zbiornika bądź też mają jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Tel. 504 154 591