Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Rzeszów – EKO-TRANS

Nie zawsze jest możliwe by odprowadzić nasze nieczystości do kanalizacji miejskiej, a każdy właściciel domku jednorodzinnego bądź też innego niezależnego budynku mieszkalnego, a także usługowego jest świadom tego jak istotną rolę pełni odpowiednie odprowadzanie nieczystości związanych z użytkowaniem wody. Wówczas idealnym rozwiązaniem staje się posiadanie własnego szamba.

Obecnie na rynku znajdziemy wiele rodzajów różnych produktów należących do tej kategorii, zarówno pod względem rozmiarów jak i materiału z którego zostały wyprodukowane. Jednakże największą popularnością wśród mieszkańców miasta Rzeszów cieszą się szamba betonowe, które są nie tylko jednym z najtańszych, ale również najsolidniejszych rodzajów szamb. Charakteryzują się one rewelacyjną trwałością dzięki zastosowaniu betonu jako głównego materiału z którego zostały wykonane, niezawodnością nawet w okresie zimowym gdzie wiele innych rodzajów szamb może wtedy stwarzać problemy oraz relatywnie niskim kosztem zakupu. Nasze szamba betonowe dowozimy i montujemy w okolicach miasta Rzeszów jak i w całym województwie podkarpackim.

Szamba betonowe cenione są przez wielu użytkowników nie tylko na terenie miasta Rzeszów, ale na terenie całego naszego kraju zwłaszcza, że posiadają 24-miesięczną gwarancję. Montaż tych zbiorników jest banalnie prosty i zostanie fachowo przeprowadzony przez przeszkolonych do tego pracowników. Przed podjęciem decyzji o zakupie zbiornika warto jednak zastanowić się jak duży zbiornik jest nam potrzebny, a także ile komór powinien posiadać.

Dlatego jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie zakupu zbiornika betonowego zapraszamy do kontaktu z firmą Eko-Trans, która fachowo udzieli odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i ewentualne niejasności.

Tel. 507 276 797