Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Radom – EKO-TRANS

Decyzja o zakupie zbiornika wodoszczelnego w tym szamba, wszelkiego rodzaju oczyszczalni czy też zbiornika na ścieki wydawałaby się łatwym wyborem jednak nie zawsze tak jest. Bowiem istnieje wiele firm chwalących się swoimi osiągnięciami i zachęcającymi dobrymi cenami. Jednak wybierając odpowiedniego producenta powinniśmy przede wszystkim kierować się renomą wykonawcy i jego dorobkiem. Od tego zależy jakość produktu, który otrzymamy i co najważniejsze nasze zadowolenie i komfort.

Firma Eko-Trans z Wielogóry koło Radomia od lat jest doświadczonym producentem szamb betonowych co zapewnia wysoką jakość wykonania solidność i możliwości produktu. Jednak dwa najważniejsze aspekty, które zapewnią nam spokój i bezpieczeństwo to szczelność i trwałość zbiornika. Zbiornik wykonany z odpowiedniej klasy betonu na tyle długo wibrowany by wyeliminować wszelakie szparki i szczelinki, a na koniec zabezpieczony podwójna warstwą izolacji zagwarantuje nam stuprocentową pewność o jego szczelności. Pozwoli to także na prawidłowe użytkowanie przez wiele lat nawet w przypadku wysokich wód gruntowych czy też przy jakimkolwiek obciążeniu na zbiornik. Firma ta posiada w swojej ofercie zbiorniki jednoczęściowe jedno i dwukomorowe, a także zbiorniki dwuczęściowe począwszy od małych zbiorników jak trzy tysiące litrów skończywszy nawet na stu metrach sześciennych. Zapewnia dostawę swojego produktu na terenie miasta Radom, a także w całym powiecie radomskim oferując transport do klienta, fachowy montaż w przygotowanym przez nas wykopie i kompletną dokumentacje.

Firma Eko- Trans dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu może poszczycić się doskonałymi wynikami w zakresie produkcji i montażu szam betonowych. Usługi swoje świadczy na terenie całego kraju. Dlatego warto wybierać firmy pewne, sprawdzone, doskonale znające się na swoim fachu i wiedzące jak umiejętnie dopasować szambo do potrzeb i wymagań klienta, a także do rodzaju gruntu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

TEL. 507 276 797: (48) 32 15 351