Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Poznań – EKO-TRANS

Właściciele domów jednorodzinnych, których działki nie są podłączone do kanalizacji miejskiej muszą w jakiś sposób odprowadzać nieczystości. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem gdyż w sposób wygodny i bezproblemowy zostaje on rozwiązany za sprawą zbiorników umieszczanych w ziemi i przeznaczonych do gromadzenia produkowanych przez domowników nieczystości czyli popularnych szamb.

Najczęstszym i zarazem najtańszym wybieranym rozwiązaniem przez większość mieszkańców, w tym również tych zamieszkujących Poznań są szamba betonowe. Wykonane z wysokiej jakości betonu dostępne są na rynku w wielu różnych opcjach, począwszy od niewielkich jednokomorowych zbiorników, aż po połączone specjalnymi łączeniami wielokomorowe kombinaty cechujące się pojemnością sięgającą nawet stu metrów sześciennych. Ich użytkowanie i montaż są niezwykle proste, a proekologiczny charakter sprawia, że są warte zakupu.

Głównym powodem popularności i chętnego wyboru przez właścicieli domów zbiorników betonowych w wielu formach i rozmiarach jest fakt, że zbiorniki te są rozwiązaniem szczególnie atrakcyjnym dla osób, które posiadają niewielkie działki lub są one położone w okolicy gdzie wody gruntowe mają wysoki poziom bowiem są gwarancja tego, że szambo pod naporem wody nie zostanie wypchane na powierzchnię lub zdeformowane w przypadku przejazdu nad nim samochodu. To właśnie te cechy to główne powody dla których zbiorniki wykonane z betonu są chętnie wybierane przez właścicieli domów i występują w tak wielu formach i rozmiarach.

Każde szambo betonowe proponowane przez firmę Eko-Trans wyposażone jest w betonową pokrywę w której znajduje się betonowy komin oraz betonowy właz. Firma ta zapewnia transport i montaż w przygotowanym wykopie na terenie całego miasta Poznań . Zapewnia kompletną dokumentację czyli wszelkie atesty, certyfikaty i projekty.

 

Kontakt:

507 276 797 lub 504 154 591