Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Opole – EKO-TRANS

Szukając zbiornika do gromadzenia nieczystości, deszczówki czy gnojowicy mamy do wyboru wiele różnych możliwości, nie tylko pod względem rozmiaru, ale przede wszystkim materiału z jakiego dany zbiornik został wykonany. Materiał ten to bardzo istotna kwestia zwłaszcza w przypadku lokalizacji szamba betonowego w miejscu wysokiego stanu wód gruntowych, bowiem jeżeli będzie zbyt lekkie to po jego opróżnieniu może zostać wyparte na powierzchnię.

Jednym z najtańszych i zarazem korzystnym rozwiązaniem są szamba betonowe, cenione także przez mieszkańców miasta Opole ze względu na niezawodność, wytrzymałość, a przede wszystkim szczelność. Do wyboru mamy kilka rodzajów w zależności od potrzeb klienta: począwszy od najmniejszych szamb jednokomorowych monolitowych bądź dwuczęściowych posiadających w wyposażeniu standardowym betonową pokrywę, komin oraz właz.

W powiecie Opole często stosowane są szamba betonowe dwukomorowe jako przydomowe oczyszczalnie ścieków w których część płynna oddziela się od części stałej takiej jak papier i filtrowana jest przez odpowiednie drenaże. Rozwiązanie to pozwala nam nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale jednocześnie da nam poczucie, że robimy coś dobrego dla środowiska. Tego rodzaju zbiorniki oferuje firma EKO- TRANS, które cechują się ogromną wytrzymałością i trwałością, a dodatkowo nie wymagają jakiejkolwiek izolacji termicznej czy dodatkowych zabezpieczeń przed wodami gruntowym gdyż są izolowane na dwa sposoby: pierwszy z nich to odpowiednie wykonanie odlewu betonowego, drugi to zastosowanie podwójnej warstwy izolacji dającej stuprocentową pewność odnośnie szczelności zbiornika.

Oferowane przez firmę EKO- TRANS szamba betonowe są dowożone i montowane na terenie miasta Opole. Posiadają pełną dokumentację, począwszy od projektu technicznego poprzez niezbędne atesty higieniczne i certyfikaty.

 

Zapraszamy do współpracy

507 276 797: 504 154 591