Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Olsztyn – EKO-TRANS

Każdy zbiornik betonowy niezależnie od zastosowania musi posiadać szereg certyfikatów gwarantujących możliwość jego wykorzystania oraz użytkowania. Dlatego wszystkie szamba betonowe muszą być zaopatrzone w odpowiednie atesty. Jest ich stosunkowo sporo bowiem niezbędne są zarówno certyfikaty materiałowe, jak również budowlane, konstrukcyjne oraz związane z normami higienicznymi. To od nich zależy czy szambo zostanie dopuszczone do użytku.

Korzystając z szamba niedopuszczonego do użytku musimy zdawać sobie sprawę, że jest ono nielegalne. Dlatego decydując się na zakup zbiornika warto wybierać producentów dostarczających niezbędne certyfikaty oraz atesty. Takie szamba betonowe, opatrzone niezbędnymi certyfikatami produkuje firma Eko-Trans, a także zapewnia dostawę na tereny miasta Olsztyn. Firma ta udziela wszystkich niezbędnych informacji na temat produkcji szamba, a także wszystkich certyfikatów materiałowych oraz technologicznych. Dzięki temu szambo takie jest zgodne ze wszystkimi normami krajowymi czy też europejskimi.

Szamba odpowiednio opatentowane i opatrzone niezbędnymi papierami pozwalają na ich użytkowanie zgodnie z prawem. Firma Eko- Trans dostarcza na tereny całej Polski swoje produkty z uwzględnieniem miasta Olsztyn zapewniając również fachowy montaż.

W Polsce coraz więcej szamb nie posiada żadnego certyfikatu co sprawia, że są one po prostu nielegalne. Dlatego kupując zbiornik zgodny z projektem oraz wykonany zgodnie z normami zapewniamy przede wszystkim sobie spokój i bezpieczeństwo. W związku z tym zapraszamy Państwa do współpracy z firmą rzetelną i solidną jak Eko- Trans.

Kontakt

507 276 797

(48) 32 15 351