Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Lublin – EKO-TRANS

Zbiorniki betonowe najczęściej stosowane są jako urządzenia do gromadzenia nieczystości z urządzeń sanitarnych czyli szamb. Jednak ich zastosowanie jest olbrzymie nie tylko z punktu widzenia budynków mieszkalnych, ale również z punktu widzenia budynków użytkowych i przemysłowych. Pojemniki oraz zbiorniki betonowe o bardzo wysokiej jakości mają zastosowanie w trudnym warunkach i szerokim zakresie. Jednym i dość często spotykanym zastosowaniem zbiorników jest przeznaczenie go do zbierania i przechowywania bardzo dużych ilości wody opadowej. Gromadząc deszczówkę przede wszystkim oszczędzamy pieniądze, a także aktywnie wspieramy ekologię. Zgromadzoną wodę zastosować możemy w budownictwie, ogrodnictwie, przemyśle oraz rolnictwie.

Kolejny przykład zastosowania szamba betonowego to zbiornik przeznaczony na gnojówkę, gnojowicę lub kompost. Najczęściej stosowane są w gospodarstwach rolnych. Są idealnym sposobem na przechowywanie nieczystości płynnych i stałych. Dzięki dużej pojemności nawet przez kilkanaście miesięcy mogą być przechowywane w nich odpady, a przy odpowiedniej segregacji można wykorzystać je jako nawozy. W przypadku takich miejscowości jak Lublin gdzie znajduje się wiele gospodarstw rolnych tego typu zbiorniki są wręcz powszechne. Zbiorniki betonowe mają również zastosowanie jako studzienki do wodomierzy i separatory tłuszczu. To przede wszystkim od nas zależy na co taki zbiornik chcemy wykorzystać.

Firma Eko- Trans dostarcza do miejscowości Lublin szamba betonowe zapewniając transport i montaż w przygotowanym przez nas wkopie, a także dostarczając komplet niezbędnych klientowi dokumentów. Dlatego warto zastanowić się czy nie wykorzystać takiego zbiornika o wykroju szamba betonowego, który będzie przede wszystkim tańszy i umożliwiał zamontowanie go na odpowiedniej głębokości zastępując nim typowy zbiornik na gnojówkę lub kompostownik.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Wyjaśnimy i odpowiemy na wszystkie Państwa niejasności i pytania!

Tel. 504 154 591 ; 507 276 797