Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Kraków – EKO-TRANS

Wiele działek w dalszym ciągu nie ma dostępu do kanalizacji miejskiej, a odprowadzenie nieczystości z domów jednorodzinnych to kwestia bardzo ważna do zagwarantowania komfortu mieszkania dlatego właściciele posesji muszą na własną rękę zadbać o to by ścieki produkowane w ich domu dotarły do odpowiednich zlewni. Najczęściej wybieranym, a zarazem higienicznym i jednocześnie ekologicznym sposobem na gromadzenie nieczystości z urządzeń sanitarnych są szamba betonowe dostarczane przez firmę Eko- Trans na terenie całego kraju, w tym również miasta Kraków. Na rynku spotkać możemy również szamba plastikowe. Jednak szamba betonowe są lepszym rozwiązaniem nie tylko pod względem dbania o środowisko naturalne, ale przede wszystkim kosztów gdyż są zdecydowanie tańsze od szamb plastikowych.

Szamba betonowe cechuje również duża wytrzymałość, zwłaszcza w przypadku jeżeli stan wód gruntowych na naszej działce w mieście Kraków znajdzie się na dość wysokim poziomie. Wówczas istnieje możliwość, że szambo wykonane z lekkich, plastikowych tworzyw zostanie wypchane na powierzchnię. Należy to również uwzględnić przy przygotowywaniu wykopu pod zbiornik, jak również fakt iż według norm prawnych szambo powinno być umieszczone minimum pięć metrów od okien domu, dwa metry od granicy działki i aż piętnaście metrów od studni, aby w przypadku rozszczelnienia zbiornika nie doszło do jej skażenia.

Decydując się na zakup szamba betonowego możemy liczyć na wysoką jakość oraz całkowitą szczelność, którą zapewni dwuletnia gwarancja na wszystkie sprzedane zbiorniki przez firmę Eko- Trans. Oferowane przez tę firmę szamba betonowe dostarczone na terenie całego obszaru miasta Kraków mogą dodatkowo zostać wykonane na życzenia zamawiającego w dowolnym rozmiarze i o dowolnej pojemności. Mogą składać się z kilku komór, które mogą zostać ustawione w szeregu i połączone ze sobą odpowiednimi rurami przelewowymi, a całość złączona za pomocą odpowiedniego kleju montażowego. Do każdej komory w komplecie dołączony jest betonowy komin i właz.

Kontakt:

504 154 591