Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Kielce – EKO-TRANS

Wielu z nas marzy o wybudowaniu własnego, wymarzonego domu gdzieś na przedmieściach z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Tym, którym uda się to marzenie spełnić muszą jednak pamiętać o wielu rzeczach, które choć często niewidoczne gołym okiem są gwarancją, że w naszym domu będzie nam się mieszkać w pełni komfortowo. Należy mieć na uwadze nie tylko okna, drzwi czy wystrój mieszkania, ale również metody odprowadzenia nieczystości, które są nieodłącznym elementem naszego życia ponieważ jest w Polsce jeszcze wiele miasteczek, które nie mają dostępu do kanalizacji.

Od wielu lat jednym z najbardziej popularnych rozwiązań nie tylko w powiecie Kielce, ale w całym kraju są ekologiczne szamba betonowe stanowiące świetną alternatywę chociażby dla szamb plastikowych. Ich główna zaleta to cena, która jest zdecydowanie niższa od szamb wykonanych z materiałów sztucznych, a także trwałość gwarantująca najwyższej jakości beton. Jeżeli już zdecydujemy się na szambo wykonane z betonu, należy pamiętać o tym, aby sprawdzić czy wybrany przez nas producent zapewnia niezbędne dokumenty czyli zaświadczenia i atesty, a także gwarancję szczelności dzięki, której nie będziemy musieli się martwić o to, że nie zanieczyszczamy nieświadomie środowiska.

Szamba betonowe występują w wielu różnych rozmiarach i rodzajach, które w swojej ofercie posiada na przykład firma Eko- Trans działająca również na terenie miasta Kielce, udzielająca na swoje zbiorniki dwuletniej gwarancji.

Do wyboru mamy zwykłe szambo jednokomorowe, dwu lub wielokomorowe, z czego część z nich nadaje się również na przydomowe oczyszczalnie ścieków, w ramach których nasze nieczystości dzielone są na część płynną oraz stałą. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób, którym troska o środowisko naturalne nie jest obca, a jednocześnie chcą zaoszczędzić.

Jeżeli zdecydowali się Państwo zakup zbiornika betonowego do swojego domu i do tej pory nie wybrali producenta zapraszamy do współpracy i kontaktu z firmą Eko- Trans, która udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania i ewentualne wątpliwości.

Zapraszamy

Tel. 504 154 591