Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Katowice – EKO-TRANS

Dzięki obecnej technologii produkcyjnej oraz budowlanej możliwe jest wyprodukowanie szamb w kilku różnych wariantach. Przy czym najbardziej popularne są szamba betonowe oraz szamba wykonane z PCV. Więc należy zadać sobie pytanie jakie szambo wybrać decydując się na zakup takiego zbiornika? Istnieje kilka wersji, niemniej jednak to właśnie szambo betonowe wydaje się być lepszym rozwiązaniem szczególnie w naszym kraju.

Pierwszorzędną kwestią jest trwałość takiego zbiornika. Najczęściej jest ono w stanie wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat. Na przykład na terenach takich jak Katowice budowanie szamba z PCV mija się z celem ze względu na częste ruchy gruntu. Lepiej sprawdzają się tutaj szamba betonowe. Szambo plastikowe ma o wiele mniejszą trwałość niż zbiornik betonowy. Wynika to przede wszystkim z wytrzymałości materiału oraz jego możliwości materiałowych.

Niemniej jednak trwałość to nie jedyna zaleta szamba betonowego. Kolejną zaletą jest to, że jest łatwiejsze do zabezpieczenia. Może być wkopane zdecydowanie głębiej ułatwiając jego osadzenie i zabezpieczenie. Natomiast pewnym plusem dla szamb wykonanych z PCV jest stosunkowo łatwy sposób czyszczenia. Jednak zbiorniki betonowe również mogą być stosunkowo łatwo czyszczone.

Na terenie miasta Katowice działa firma Eko- Trans produkująca przyjazne zbiorniki betonowe, które stosunkowo łatwo można czyścić. Budowa odpowiedniego zbiornika nie jest łatwa jednak to właśnie zbiornik betonowy daję nam zdecydowanie większą stabilność oraz trwałość. Odpowiednie zabezpieczenie zbiornika pozwala na utrzymanie kilku dodatkowych ton, oprócz samego tonażu ściekowego. To natomiast pozwala na skuteczne zakrycie szamba i brak zmartwień, odnośnie dostosowania bezpieczeństwa.

Firma Eko- Trans zapewnia transport, fachowy montaż i kompletną dokumentację począwszy od projektu technicznego, po niezbędne atesty, certyfikaty i gwarancję zbiorników betonowych wyposażonych w betonową pokrywę, kominek i właz na tereny miasta Katowice oraz okolic.

Zapraszamy do kontaktu

507 276 797 : (48) 32 15 351