Get Adobe Flash player

Szamba betonowe – Bydgoszcz – EKO-TRANS

Odpowiednia szczelność i trwałość szamba to podstawowe aspekty wpływające na prawidłowe korzystanie i co najważniejsze nasze zadowolenie z produktu. Dlatego zastosowanie odpowiedniego betonu przy budowie jest rzeczą niezbędną. Należy pamiętać, że szambo usadowione może być na bardzo stabilnym podłożu jak również na podłożu niestabilnym co skutkować będzie bardzo dużymi problemami związanymi ze szczelnością jak i jego stabilnością. W związku z tym szamba betonowe na terenie miasta Bydgoszcz, a także na terenie całej Polski robione i montowane są na indywidualne zamówienie klientów.

Wykonuje się je w oparciu o teren, jego usadowienie i odpowiednią trwałość terenu oraz brak ruchów tektonicznych. Wszystkie zbiorniki niezależnie od rodzaju, typu i miejsca zastosowania muszą posiadać wstępny i końcowy projekt wykonawczy. Na jego podstawie ocenia się czy dane szamba betonowe spełniają bądź też nie spełniają norm odnośnie terenu. Jeżeli normy zostają spełnione niezbędne jest uzyskanie odpowiedniego pozwolenia i dostarczenie projektu. Wykonanie wszystkiego zgodnie z projektem jest rzeczą bardzo istotną.

W taki sposób postępuje firma Eko- Trans stara się wykonać szamba betonowe zgodnie z projektem, gwarantując ich trwałość i zgodność z uprawnieniami budowlanymi. Warto zatem zdecydować się na firmę, która posiada nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie. Pozwoli to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności związanych chociażby z przeciekaniem szamba czy w razie wypadku spowodowanego niewłaściwym osadzeniem zbiornika lub nieodpowiednim przystosowaniem do warunków panujących w danej okolicy czy na danym terenie.

Firma Eko- Trans realizuję zamówienia na terenie całej Bydgoszczy oraz poza nią zapewniając transport do klienta, profesjonalny montaż i kompletną dokumentację począwszy od projektu technicznego po aprobatę, deklarację zgodności, atest i gwarancję.

Jeżeli chcecie Państwo przez lata być zadowolonymi z produktu, który zakupiliście zapraszamy do współpracy z firmą Eko- Trans.

Kontakt tel. 505 081 506